Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Qingdao minmetals industry Co.,Ltd.

Çin Qingdao minmetals industry Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Qingdao minmetals industry Co.,Ltd. Sertifikalar
Sevgili dostum, kilit üretiminiz fabrikamızda çok iyi çalışıyor, Bu tür kilit ülkemizde çok iyi satıyor product ürün kalitenizi gerçekten takdir ediyor, ayrıca önümüzdeki birkaç ay içinde yeni projemizi başlatacağımızı size bildirmek istiyorum , yeni sipariş için sizinle geç tartışacağım you tekrar görüşmek dileğiyle.

—— Andy

Kanton fuarında sizi tanıdım ve ürünlerinizle çok ilgileniyorum. Bir sipariş verdim ve sizinle tekrar işbirliği yapmayı umuyorum.

—— Diego

Ürünlerinizin kalitesi çok iyi, müşterilerimiz çok hoşuna gidiyor, satıcı, ürünlerin sorularını cevaplamak için çok profesyonel, bu da beni Çin'de üretilen ürünleri satın almayı daha çok seviyor.

—— Nick

Ben sohbet şimdi

Qingdao minmetals industry Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8
Qingdao minmetals industry Co.,Ltd. Qingdao minmetals industry Co.,Ltd. Qingdao minmetals industry Co.,Ltd. Qingdao minmetals industry Co.,Ltd. Qingdao minmetals industry Co.,Ltd. Qingdao minmetals industry Co.,Ltd. Qingdao minmetals industry Co.,Ltd. Qingdao minmetals industry Co.,Ltd.
Ofis müşteri ile Sergi Sergi Sergi Sergi Sergi Sergi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : CCL; ZEISE-İKON; KHLE KILIT
No. Çalışanları : 80~100
Yıllık satış : 500-600
Yıl kurulan : 2015
İhracat p.c : 80% - 90%
QINGDAO MINMETALS SANAYI CO., LTD. mineral, kilit ve donanım çok profesyonel bir tedarikçisi konumundadır. Topuz kilitleri, jant kilitleri, kulplar, silindirler, asma kilitler, menteşeler, rulman kızakları ve diğer mobilya donanımı dahil olmak üzere her türlü kilit ve donanıma sahibiz.

Biz Çin'in farklı bölgelerinde çok istikrarlı bir üretim üssü var ve ayrıca Orta Doğu, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Afrika'dan müşterilerimiz arasında iyi bir üne kavuşmak. Müşterilerimize bir taahhüt olarak, güvenilirlik bizim güçlü noktamızdır. Ürün ve hizmetlerimizin yüksek standardını sağlayabilmemiz için ekipmana yatırım yapmaya ve malzemelerin kalitesini artırmaya devam etmek, değişmeyen çabalarımızın hedefidir.

Daha büyük kar ve karşılıklı yarar, daha iyi bir ağız ve daha fazla güven elde etmek bizim kazan-kazan amacımızdır.

Örnek setimize göz atmak için bir dakikanızı ayırın ve sorularınızı bize e-posta ile gönderin, çok güvenilir bir iş ortağı olduğumuzu ve kalitenin asla ihmal etmediğimiz bir şey olduğunu göreceksiniz.

Erken bir tarihte sizinle doğrudan iş ilişkileri kurmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim bilgileri
Qingdao minmetals industry Co.,Ltd.

İlgili kişi: Ms. Kris

Tel: 18661681908

Faks: 86-532-85755297

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)